Özgür Yemek

Bizden Haberler

 • Royal Plate - Restaurant & Catering HTML Template

  Özgür Yemek, Firmamızın ürettiği ve sizlere sunduğu bütün yemek çeşitlerinde kullanılan malzemeler gıda maddeleri tüzüğüne uygun ve Türk Standartları Enstitüsü’nün onayından geçmiş ürünlerdir. İstanbul catering firmaları arasında her zaman kaliteli ve güvenli bir şekilde var olmamızın sebebi bu ilkeleri kendimize aşılamaz kural belirlememizdir.

  Detayı Gör
 • Royal Plate - Restaurant & Catering HTML Template

  Özgür Yemek, anaokulundan üniversiteye kadar bütün devlet kurumlarında öğrencilerin ve çalışanların yaşlarına göre sağlıklı, lezzetli, eğlenceli yemek ve hizmetleri sunar. Catering hizmetlerimizin eğlenceli sunumları ile bireylerin konsantrasyonlarının artmasına yardımcı oluyoruz.

  Detayı Gör
 • Paket Yemek Hizmeti

  Paket yemek servisi, servis yapmanın zor olduğu, yoğun çalışma saatlerinin arasında mutfak düzeni kurmaya imkânı olmayan firmalarımız için, Özgür Yemek olarak menülerimizi istenilen ortamlara taşıdığımız hizmetimizdir. Hizmet Almak İçin İletişime Geçiniz

  Detayı Gör
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?